Zprávička

Zájezd

Zdroj: freepik.com

Ahoj výletníci a výletnice!

Chystá se zájezd do Zájezdu! Doufám, že si nemyslíte, že jsem se zbláznil? Nebojte, vše vám pěkně popořadě vysvětlím. Zájezd je vesnička, která se nachází nedaleko Kladna. A stejně se jmenuje i zoopark, který sídlí v této obci. Vydejte se tedy do zooparku Zájezd!

Tato malá zoo chová přes 80 druhů exotických a domácích zvířat. Můžete se tam proběhnout s kozami a slepicemi nebo pozorovat veverky, jak skáčou a louskají oříšky. Chameleoni se před vámi budou schovávat a surikaty naopak předvádět. Ale uvidíte tam i spousta jiných zvířat jako jsou lamy, pštrosi, želvy, velbloud, rys a spoustu dalších.

Zoopark má také svou expozici terária, kde najdete hady, pavouky a leguány. Určitě je na co koukat. A kde se vám bude určitě líbit je, kontaktní koutek se zvířaty, kde si můžete zaskákat s největšími králíky na světě!

Řekněte mamince, ať připraví velikou svačinu, protože v zooparku je také spousta možností, kde můžete piknikovat! A až se nabaštíte vy, tak můžete zajít na jednoho z komentovaných krmení zvířátek a naplnit bříška zase jim. Spoustu dalších zajímavostí o zooparku Zájezd, a třeba i kamery ze zvířecích voliér najdete na www.zoopark-zajezd.cz

Vaše prasátko Pigy