Zprávička

Výsledky soutěže o DUPLO pekárnu

Ahoj děti!

Víte, jakou jste mi udělaly radost? Obrovskou! Sedím teď totiž doma na zámečku a trochu se nudím… A tak mě ty vaše fotky a obrázky a vůbec všecky výtvory hrozně potěšily! Vybrat jen jednoho výherce bylo hrozně těžké, ale vzal jsem si na pomoc Vojtu, dali jsme hlavy dohromady, a nakonec jsme se rozhodli odměnit ten nejlepší úlovek!

Vítězem se tedy stává tenhle baculatý křižák obecný s překrásnou malbou na zádech! A Duplo pekárna putuje ke Kačce, která ho spolu s maminkou objevila na svém autě. Jsou to hrdinky, že ho dokázaly vyfotit takhle zblízka! Já bych se asi trošku bál… Ale jenom maličko!

Ze všech obrázků jsme s Vojtou vybrali tuhle silnou pětku, o kterou bychom se s vámi chtěli podělit! Barunka nám poslala divoké husy na odletu, takže babímu létu už je asi opravdu konec, ale krásná husa od Emičky na nás hodila očkem aspoň z obrázku! I pár křižáků jste našli, takže na sníh si asi ještě chvíli počkáme. Ale i vy, kteří jste žádného živého pavouka nepotkali, jste si poradili: Klárka ho třeba šikovně vyrobila z kaštanu. A vlaštovka k nám, představte si, doletěla jenom jedna – obklopená ostatními zvířátky v barevné koláži pětileté Maky. Snad ale i tak ještě chvíli pěkné dny vydrží…

_tip_

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy