SoutěžUkončeno

Soutěž s Tlapkovou patrolou ve filmu

Ahoj děti!

Znáte seriál Tlapková patrola? Já jsem si dobrodružství o psích záchranářích za poslední roky moc oblíbil, takže jsem měl obrovskou radost, když jsem zjistil, že tentokrát je uvidím ve filmu na plátnech kin! A protože věřím, že si tuhle celovečerní pohádku užijete i vy, připravil jsem si pro vás soutěž o skvělé ceny!

Celý tento týden budeme soutěžit o balíček cen, který obsahuje baťůžek, sadu náramků a dvě vstupenky do kina Cinestar. Celkem je k dispozici sedm balíčků, takže každý den vyhrává jeden z vás!

O filmu:

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. 

Jít do akce patrolu přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá.

K soutěži:

Od pondělí 16. do neděle 22. srpna 2021 můžete soutěžit o filmový balíček s Tlapkovou patrolou. Hrajeme o sedm filmových balíčků, jeden balíček obsahuje: batůžek s Tlapkovou patrolou, sadu náramků s Tlapkovou patrolou a dvě vstupenky do kina Cinestar. Denní výhru získává ten účastník, který správně odpoví na mé soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 150. v pořadí.

Tlapková patrola v kinech od 19. srpna!

Nápovědu na soutěžní otázky najdete ve videu:

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy