SoutěžPrávě probíhá!

Vyhraj skvělé ceny se školou Taekwonda!

Ahoj děti!

Rády se hýbete nebo máte rády sport? Tak to je skvělé, protože právě teď probíhá nábor do škol Českého svazu Taekwondo ITF po celé ČR! A co je to vlastně za sport? Taekwondo je korejské bojové umění, které se v Česku cvičí od 80. let, nyní téměř na 180 místech po celé republice. Dnes tato disciplína nabízí všem zájemcům velice různorodé cvičení i zábavu, kde si každý bez rozdílu věku i pohlaví může najít to, co se mu bude líbit a cvičit nejlépe. Taekwondo Vám pomůže najít si nové kamarády nejen v České republice, ale po celém světě, trvale zvýšit svou kondici, naučíte se používat celé své tělo a tím si následně zvýšíte také zdravé sebevědomí. Jak se přihlásit do náboru zjistíte TADY.

A já jsem si pro všechny malé zapálené sportovce připravil jedinečnou soutěž! Chcete se naučit cvičit taekwondo, potkat se s opravdovými mistry světa a k tomu získat balíček hodnotných cen? Stačí mi poslat fotku, na níž cvičíte svůj oblíbený sport, správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše! Nápovědu k soutěžní otázce hledejte ZDE.

K soutěži:

V termínu od 30.8. do 25.9. bude probíhat soutěž o hodnotný balíček cen od Českého svazu Taekwondo ITF. Výhra obsahuje: 1x exkluzivní sběratelské tričko vyrobené pro ME v Taekwondu, 1x sportovní šortky, 1x knížka o Taekwondu, 1x poukaz na tréninky v libovolné škole Českého svazu Taekwonda ITF do konce roku 2021, kterou si vybere na následující stránce (k dispozici je celkem 5 výher).

Výhru získává ten účastník, který na info@pigy.cz zašle fotografii, jak cvičí svůj oblíbený sport, správně odpoví na dvě soutěžní otázky na webu Pigy.cz a zároveň svou odpověď zašle jako 500., 800., 1500., 2000. nebo 2500. v pořadí.

Partner soutěže:

Pravidla: Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami soutěže.

Soutěžní otázka

    Z jaké země původně pochází bojové umění Taekwondo?

    A kdy se v Česku začalo cvičit poprvé?

    Kontakt na tebe

    Fotogalerie