SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Hurá do džungle!

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naši novou soutěž!

Výherci:

  • Honzík Sedlák
  • Nikol Červinková
  • Eva Slaninová
  • Anna Kmínková
  • Hana Prokopová

Milé děti!

Celý tento týden budete moct soutěžit s animovaným dobrodružným filmem Hurá do džungle! Ve hře jsou super výhry, každý den hrajeme o jeden výherní balíček, který obsahuje: 4x vstupenku do kina Cinestar, penál a puzzle Hurá do džungle, DVD Supermazlíčci, Pat a Mat: Kutilské trampoty a Ledové království II.

K filmu:

Když do hluboké džungle zavítá návštěvník z vesmíru, zvířátka jsou nadšena, protože jim předá schopnost mluvit. To ale ještě netuší, že ve skutečnosti byl vyslán, aby jejich planetu ovládl. Malý mimozemšťan Fneep je velmi překvapený pohostinstvím a přátelskou povahou zvířátek z džungle a začíná zde vznikat nové, mezivesmírné přátelství. Aby se mohl vrátit domů, vypraví se společně s novými přáteli najít ztracenou vesmírnou loď. Cestou zažívají spousty legrace a velká dobrodružství.

K soutěži:

Můžete soutěžit od pondělí 17. srpna až do pátku 21. srpna 2020. Hrajeme celkem o pět výherních balíčků, jeden balíček přitom obsahuje: 4x vstupenku do kina Cinestar, penál a puzzle Hurá do džungle, DVD Supermazlíčci, Pat a Mat: Kutilské trampoty a Ledové království II. Vaším úkolem bude správně odpovědět na naše dvě soutěžní otázky. Ten, kdo správně odpoví na obě soutěžní otázky a svou odpověď pošle jako 100. v pořadí, vyhrává.

Hurá do džungle v kinech od 20. srpna 2020.

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy