SoutěžPrávě probíhá!

Soutěž s filmem Křupaví mazlíčci

Ahoj děti!

Celý tento týden budete moct soutěžit s animovaným dobrodružným filmem Křupaví mazlíčci! Ve hře jsou super výhry, každý den hrajeme o jeden výherní balíček, který obsahuje: 4x vstupenku do kina Cinestar, sadu sešitů od Bobo, poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup v kamenné prodejně Topgal nebo rodinnou vstupenku do Toboga Fun Parku.

K filmu:

Co byste dělaly, kdybyste dostaly krabici sušenek ve tvaru zvířátek, které mají kouzelnou moc proměnit vás v jakékoli zvíře? Owen Huntigton žije pouze prací, jen těžko hledá čas na svou ženu a malou dcerku. A pak to přijde, Owen zdědí cirkus po svém strýčkovi. Tohle by mohla být šance na změnu, na dobrodružství a zábavu, na opravdový rodinný život. Malý cirkus je ale na pokraji krachu, nestíhá konkurenci obrovského zábavního řetězce, klauni, akrobati a další už jsou postarší a leccos je bolí. Tohle dědictví se zdá být spíš prokletím a pohromou, ale pak Owen objeví starobylé tajemství strýčka Boba. Krabici s kouzelnými sušenkami, které mohou proměnit člověka ve zvíře. A najednou je tu plno zvířat, která tančí, zpívají a předvádějí akrobatické kousky – a pak se s pomocí sušenky znovu promění do lidské podoby. Nic jim nemůže zabránit v úspěchu a oživit zašlou slávu! Nebo ano? Je tady totiž ještě Horatio, zákeřný bratr strýčka Boba, který chce kouzelný cirkus jen pro sebe. A aby ho získal, je schopen udělat úplně cokoli.

K soutěži:

Můžete soutěžit od pondělí 24. srpna až do neděle 30. srpna 2020. Hrajeme celkem o pět výherních balíčků, jeden balíček obsahuje: 4x vstupenka do kina Cinestar, sada sešitů od Bobo, poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup v kamenné prodejně Topgal nebo rodinná vstupenka do Toboga Fun Parku. Vaším úkolem bude správně odpovědět na naše dvě soutěžní otázky. Ten, kdo správně odpoví na obě soutěžní otázky a svou odpověď pošle jako 100. v pořadí, vyhrává.

Křupaví mazlíčci v kinech od 27. srpna 2020.

Pravidla: Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami soutěže.

Soutěžní otázka

Co zdědí Owen?

Díky čemu se hrdinové mohou proměnit ve zvířátka?

Kontakt na tebe

Vaše prasátko Pigy