SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Dračí země

SOUTĚŽ JE UKONČENA.

Výherci byli kontaktováni prostřednictvím emailu. Pro další soutěže klikněte SEM.

Ahoj, moji malí filmoví fanoušci!

Léto je skvělé období pro chození do kina, a tak není žádné překvapení, že se chystá další premiéra dobrodružné animované pohádky. Rád bych vás pozval do kina na film Dračí země a zároveň jsem si pro vás nachystal novou soutěž, která vás určitě potěší! Celý tento týden budeme hrát o sedm filmových balíčků, které obsahují létajícího draka, hrnek s postavičkami z Dračí země a vstupenky do kina Cinestar. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a výhra může být vaše. Každý den vyhrává jeden z vás!

O filmu:

Doby, kdy lidé a draci žili společně v míru, jsou již dávnou minulostí. Draci se skrývají ve vyhnanství a mají zakázáno létat. Jenže mladý stříbrný drak Plamínek už má takového života dost. Chce poznávat svět a zažívat dobrodružství. Když zjistí, že lidé chtějí zničit i jejich poslední domov, tajně se vydává na nebezpečnou výpravu, aby svůj rod zachránil. Se svou nerozlučnou kamarádkou, lesní skřítkou Keckou, chtějí najít pradávný domov draků, bájné místo zvané Lem nebes. Při svém putování se setkávají s malým zlodějíčkem Benem, který se vydává za dračího jezdce, aby uniknul před policií. Společně se všichni tři vydávají na nebezpečnou cestu k zasněženým vrcholkům světa a Ben zjišťuje, že být dračím jezdcem je skvělé.  Netuší, že největší nebezpečí mají v patách. Sleduje je nenasytné dračí monstrum Žahavec, jehož cílem je zničit všechny draky na Zemi…

K soutěži:

Od pondělí 23. do neděle 29. srpna můžete soutěžit o sedm filmových balíčků, každý z nichž obsahuje: létajícího draka s motivy filmu Dračí země, hrnek s motivy filmu Dračí země a dvě vstupenky do kina Cinestar. Denní výhru získává ten účastník, který správně odpoví na dvě soutěžní otázky a zároveň je zašle jako 130. v pořadí.

Nápovědu na soutěžní otázky najdete v tomto videu:

Dračí země v kinech od 26. srpna!

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy