Zprávička

Soutěž s filmem 100% Vlk

Ahoj děti!

Bojíte se vlkodlaků? Já ne, zvlášť když se přemění do roztomilých pudlíků! V kinech 23. září startuje nová animovaná pohádka 100% Vlk, na kterou bych vás moc rád pozval. A nejen to – taky jsem si pro vás připravil další skvělou filmovou soutěž na Facebookové stránce Pigy.cz! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a můžete vyhrát fajnový balíček cen!

O filmu:

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a navíc ani tak úplně není člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného . . . pudla.

Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím. Kouzelná noc a úplněk pro první proměnu stále trvá a Freddy musí do rána dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem. Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře, pozná psí vězení a odhalí jedno dávné tajemství. Všichni ostatní pak zjistí, že stoprocentní vlkodlak může být drsný jako vlk a současně hebký jako pudl.

K soutěži:

Od pondělí 20. do pátku 24. září můžete na Facebooku Pigy.cz soutěžit o pět filmových balíčků, každý z nichž obsahuje: „kouzelný“ hrníček, čtyři vstupenky do kina Cinestar, filmový plakát a omalovánku! Napište do komentářů pod soutěžním příspěvkem správnou odpověď na soutěžní otázku a 24. září náhodně vylosuji 5 šťastných výherců. 

Nápovědu na soutěžní otázky najdete v upoutávce:

100% vlk v kinech už od 23. září! Držím vám palce!

_tip_

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy