SoutěžUkončeno

Soutěž pro malé princezny a parádnice

Soutěž je ukončena.

Výherci:

  • Emma Kmínková
  • Aleš Boháč
  • Kateřina Slavíčková

Ahoj děti!

Blíží se další Den princezen, tentokrát na zámku Slavkov, a já jsem si připravil skvělou soutěž pro všechny malé princezny, které se rády parádí a zkrášlují. Můžete soutěžit o tři různé ceny a jedna lepší než druhá!

O co můžete soutěžit?

Hrajeme o tři různé ceny.

         1. cena – Zkrášlovací sada na výrobu náramků

Pro malé princezny, které mají rády všelijaké šperky. V této zkrášlovací sadě na výrobu náramků s korálky a přívěsky najdete provázky, kulaté a zapínací náramky. Sada obsahuje spoustu korálků a přívěsků různých tvarů, motivů i barev, dokonce i korálky a přívěsky s písmenky. Malé princezny si tak mohou vyrobit krásné doplňky ke svým šatům, nebo náramek či náhrdelník darovat své nejlepší kamarádce. Celá zkrášlovací sada je laděna do zlato-růžové barvy. Doporučený věk u kreativní sady je 5 let, vhodná je však pro děti od 3 let.

        2. cena – Kreativní set na výrobu třpytivých samolepek

Set na výrobu na úžasné třpytivé samolepky, kterými můžete ozdobit cokoliv! Užijte si to pravé třpytivé zdobení a už žádný nepořádek. Sloupněte z průhledné samolepky ochrannou fólii a naneste na ni pomocí Glitterific pera třpytky. Přepněte pero do vysávacího módu a přebytečné glitry vysajte. Pak si stačí jen ozdoby nalepit. Oblečení a oblíbené doplňky malých princezen tak budou zářit.

    3. cena – Sada pro výrobků náramků a náhrdelníků s drahokamy

Vytvoř si z korálků šperky pro opravdové princezny a dozdob je přívěsky. Se sadou od SO BEADS to půjde jedna radost. Princezny a parádnice si tak samy zvládnou vyrobit ty nejkrásnější doplňky! Součástí je i praktický plastový box ve tvaru květiny pro přehledné uložení korálků.

K soutěži:

Od 25. do 31. července 2022 můžete soutěžit o tři ceny pro malé princezny a parádnice. První cena (1 výherce) obsahuje zkrášlovací sadu na výrobu náramků od TasiaDruhá cena (1 výherce) obsahuje kreativní set na výrobu třpytivých samolepek od SavviTřetí cena (1 výherce) obsahuje sadu pro výrobu náhrdelníků a náramků s korálky od Tasia.

  • První cenu získá ten účastník, který správně odpoví na dvě soutěžní otázky a zároveň je zašle jako 800. v pořadí.
  • Druhou cenu získá ten účastník, který správně odpoví na dvě soutěžní otázky a zároveň je zašle jako 500. v pořadí.
  • Třetí cenu získá ten účastník, který správně odpoví na dvě soutěžní otázky a zároveň je zašle jako 350. v pořadí.

_tip_

Všem princeznám držím palce!

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy