SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Moře kouzel: Vyhrajte vstupenky do kina a sadu DVD!

SOUTĚŽ JE UKONČENA.

Až do 20.6. však probíhá další soutěž – najdete ji ZDE!

Seznam výherců:

  • Klára Zakopalová
  • Hana Smetanová
  • David Žák
  • Emilie Horká

Milé děti!

Přichystal jsem si pro vás po dlouhé době další filmovou soutěž. Kina jsou totiž konečně otevřená a vy se můžete těšit na spoustu skvělých filmových projekcí!

Tentokrát budeme soutěžit o skvělé ceny s novým filmem Moře kouzel. Můžete vyhrát čtyři výherní balíčky, každý z nich obsahuje:  rodinnou vstupenku do kina a kolekci 4 DVD s díly filmu Doba ledová!

Více o filmu:

Mladý delfín Delfi je odjakživa strašpytlík a hodně velký stydlivka. V moři náhodou objeví kouzelnou klenbu, která dokáže každou rybu proměnit v to, čím si přeje být. A Delfi by si moc přál být statečný, aby v sobě našel odvahu vydat se hledat svého otce, který záhadně zmizel. Jenže než stihne cokoliv podniknout, klenbu použijí proradné murény. Díky jejímu kouzlu se stanou obrovité a zdá se, že už jim nic nestojí v cestě v jejich ďábelském plánu. Chtějí převzít vládu nad poklidným Rybím městem. Delfiho čeká nejtěžší výzva jeho života. S pomocí svých věrných kamarádů se musí pokusit získat sílu a moc, aby našel otce, porazil zákeřné murény a přitom možná získal i lásku svého života. Moře kouzel je rodinné animované dobrodružství z pera scenáristy Aleca Sokolowa, který byl nominován na Oscara za film Toy Story: Příběh hraček.

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete ve videu.

K soutěži:

Soutěžit můžete od pondělí 14. do čtvrtka 17. června 2021. Hraje se o čtyři filmové balíčky, jeden balíček obsahuje: 4 vstupenky do kina Cinestar a čtyři DVD (Doba ledová, Doba ledová 2: Obleva, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, Doba ledová 4: Země v pohybu). Vyhrává ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a zároveň svou odpověď pošle jako 100. v pořadí. Každý den vyhrává jeden z vás!

Moře kouzel v kinech od 17. června!

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy