SoutěžUkončeno

Soutěž o vstupenky na Hurvínkovo představení v rámci festivalu DejVíce Praze

Ahoj děti!

Také tak zbožňujete loutkové divadlo? Moje nejoblíbenější loutkové představení je Hurvínkovo přání. A vůbec – Hurvínka, Spejbla, Žeryka i Máničku mám moc rád! Věděly jste, že právě teď můžete moje oblíbené hrdiny vidět na sousedském festivalu DejVíce Praze? A protože chci, abyste se na festival i představení mohly podívat, vymyslel jsem pro vás novou soutěž! Od 26. července do 1. srpna 2021 můžete soutěžit o rodinné vstupenky na Hurvínkovo představení!

   

O festivalu:

DejVíce Praze je sousedský festival v Dejvicích, kde si přijde na své celá rodina! Přes léto vyroste v zahradě hotelu International divadelní scéna s programem pro dospělé i děti. Kromě divadel a koncertů se můžete těšit i na pestrý doprovodný program. Na festivalu se můžete těšit na představení Divadla Spejbla a Hurvínka, Dejvického divadla, Divadla Sklep, Semaforu a Violy.

A jaká Hurvínkova představení můžete v rámci festivalu od srpna navštívit?

  • Hurvínkovo přání
  • Žeryčku, Hop!
  • Hurvínek a nezvaný host

   

K soutěži:

Od 26.7. do 1.8.2021 hrajeme o voucher na rodinnou vstupenku na představení Divadla Spejbla a Hurvínka dle vlastního výběru v rámci festivalu DejVíce (k dispozici je celkem 7 výher). Denní výhru získává ten účastník, který správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zároveň zašle jako 150. v pořadí.

Všem moc držím palce a doufám, že se na festivalu potkáme!

_tip_

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy