SoutěžPrávě probíhá!

Sherlock Koumes

Ahoj děti!

Připravil jsem si pro vás soutěž s filmovou novinkou Sherlock Koumes, která míří právě teď do vašich kin. Sherlock Koumes je volné pokračování filmu Gnomeo a Julie.

Trpaslíci Gnomeo a Julie se s hromadou dalších trpaslíků přestěhovali do zahrádky v centru Londýna a jsou z toho všeho lehce vystresovaní. Míra napětí překročí únosnou mez ve chvíli, kdy Gnomeo provede klukovinu, aby Julii zaimponoval. Ta se s ním strašně pohádá a následně oba zjistí, že zatímco si vyměňovali názory, jejich přátelé beze stopy zmizeli. V tu chvíli se na scéně naštěstí objeví Sherlock Koumes se svým druhem Watsonem, jelikož mizení zahradních trpaslíků se Londýnem šíří jako epidemie, a oni jsou těmi pravými, kdo má v úmyslu tenhle ukrutný zločin vyřešit.

K soutěži:

Od pondělí 26. do neděle 1. dubna 2018 můžete soutěžit každý den o filmový balíček Sherlock Koumes. Balíček obsahuje: sadu pastelek, sadu zahradního náčiní pro děti, plyšový Gnomeo, plyšová Julie, plyšový Sherlock, pletená trpasličí čapka červená, pletená trpasličí čapka modrá. Výhercem se stane ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 100. v pořadí.

Sherlock Koumes v kinech už od 29. března!

Soutěžní otázka

Jak se jmenují hlavní hrdinové filmu, kteří hledají své ztracené kamarády?

Kde se příběh odehrává?

Kontakt na tebe

Vaše prasátko Pigy