SoutěžUkončeno

Pohádky Zdeňka Svěráka

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naši novou soutěž.

Výherci:

  • Milena Uhříková
  • Štěpánka Zmatlíková
  • Josef Suk
  • Monika Mikulová

Milé děti!

Připravil jsem si pro vás soutěž s pohádkovým CD Zdeňka Svěráka! Svěrákovy Pohádky obsahují celkem čtyři CD – na prvním CD jsou pohádky Tři auta a Krápník a František, na druhém pohádky Kolo se zlatými ráfky a Radovanovy radovánky I, na třetím Radovanovy radovánky II a konečně na čtvrtém Radovanovy radovánky III.

V první pohádce Tři auta se můžete těšit na příběh o třech autech – o starém Fordu, Aerovce a Spartakovi – která stojí před domem a rozhodnou si vyjet na výlet, protože jim je zima. V druhé pohádce Krápník a Františka hledají postavy štěstí. Třetí pohádka Kolo se zlatými ráfky vypráví o divném království, kde se nesmí mluvit nahlas a ti, kteří neposlechnou, pak musí zpívat vězeňské lidové písničky v kobkách v podzámčí. Čtvrtá pohádka o Radovanovi je vyprávění o optimistickém zahradnickém synkovi Bohouškovi, který měl tu vlastnost, že se ze všeho radoval, a proto mu začali říkat Radovan.

K soutěži:

Od úterý 3. do pátku 6. dubna 2018 můžete soutěžit každý den o jedno CD Zdeněk Svěrák Pohádky. Výhercem se stane ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 100. v pořadí.

Kompilaci těchto čtyř CD vydal Supraphon.

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy