SoutěžUkončeno

Soutěž ke dni maminek: Vyhrajte rodinné vstupenky na Přehrady fest!

Ahoj děti!

Už se také tak těšíte na léto plné skvělých akcí? Já už se nemůžu dočkat, až se s vámi uvidím na rodinném festivalu u vody Přehrady fest! Pojedeme 8.-9.7. do Plumlova, 29.-30.7. na Vranov, 5.-6.8. na Seč a 13.8. do Veselí nad Lužnicí.  A protože se blíží svátek maminek, rozhodl jsem se pro vás uspořádat ještě jednu soutěž věnovanou maminkám! Odpovězte od 2. do 8.5. na dvě jednoduché soutěžní otázky a můžete pro svou maminku vyhrát rodinnou vstupenku na libovolnou zastávku festivalu Přehrady fest! Udělejte mamince radost a darujte jim neopakovatelný zážitek s rodinou.

O festivalu:

Těšit se můžete na koncerty těch nejpopulárnějších kapel – Mirai, Mňága a Žďorp, Jelen, UDG, No Heroes, ale třeba také Pokáče, Jakuba Děkana a mnoha dalších! Nezapomněli jsme ani na dětský interaktivní program se mnou a mojí kamarádkou Lily, kouzelníkem Jakubem Koutským a sladkým představením Mlsotkové. A samozřejmě nebudou chybět pláže, příroda, malebná krajina a dobré jídlo.

Mrkněte, jak jsme se měli na minulých ročnících Přehrad!

K soutěži:

Soutěžit můžete od pondělí 2. do neděle 8. května 2022. Hraje se celkem o 5 rodinných vstupenek na libovolnou zastávku festivalu Přehrady fest. Výhru získává ten účastník, který správně odpoví na dvě soutěžní otázky a zároveň je zašle jako 200., 450., 700., 850. nebo 1000. v pořadí.

Držím vám i vašim maminkám palce!

_tip_

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy