Ahoj děti!

Jako každé léto i v srpnu 2023 s Lily vyrážíme na hudební rodinný festival u vody, Přehrady fest. Tentokrát nás čekají celkem tři zastávky a na každé z nich zažijete spoustu legrace!

Kdy a kde festival proběhne?

  • 4.- 5. 8. 2023 na Vranově 
  • 11.- 12. 8. 2023 na Seči 
  • 19. 8. 2023 ve Veselí nad Lužnicí

Co vás čeká?

Spoustu hudby, sluníčka, koupání a zábavy! Setkání s účinkujícími, vodní sporty a skvělý doprovodný program!

Na koho se můžete těšit?

Uslyšíte kapely Mig 21, Wohnout, UDG nebo Horkýže Slíže. Dorazí také Pokáč, Voxel nebo Jakub Děkan a mnoho dalších! Více o programu Přehrad se dozvíš TADY.

 

A samozřejmě nebude chybět dětský program se mnou – prasátkem Pigy, a mojí vesmírnou kamarádkou Lily. Dorazí také zpěvačka Karolína Čížková, kapitán Lipánek, Mlsotkové, Culinka nebo kouzelníci Pavel Kožíšek a Jakub Koutský! Čekají vás dílničky (nejen) o dopravní výchově, workshopy, setkání s kapelami, ale především vodní sporty a spousta dalších vodních i suchozemských hrátek.

Na Vranově  vás čeká lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavka, půjčovna koloběžek, kol, elektrokol, šlapadel i elektrolodí, odvážnější kapitáni mohou vyrazit za doprovodu instruktora na plavbu jachtou. Na zbylých zastávkách rodinného festivalu bude možné brázdit hladinu na paddleboardu nebo na lodičkách. Seč pak nabízí adrenalinový zážitek v podobě wakeboardu.

Kde pořídím vstupenky?

Najdete je ZDE!

Už se těším, až společně zase zakotvíme na Přehradách!

Partneři akce: 

Vaše prasátko Pigy