Akce

Pigy a Lily na cestách: Stezka Valaška v Beskydech

Ahoj děti!

Naše letní putování s Lily je v plném proudu a my pokračujeme na další zajímavou zastávku! 14. srpna se potkáme na Stezce Valaška v Beskydech a společně si zazpíváme, zatančíme a hlavně pořádně zablbneme!

Kdy a kde?

14. srpna se ve 14 hodin potkáme na Stezce Valaška v Beskydech. Představení proběhne přímo na rozhledně s krásným výhledem na okolní hory a lesy!

Na jaký program se můžete těšit?

Dorazím já a moje nejlepší kamarádka Lily a nebudou chybět ani Jahů, Kokí a skřítek Mlaskoš se svým sladkým představením Mlsotkové.

O stezce:

660 metrů dlouhá dřevěná stezka se nachází mezi korunami stromů nedaleko lanové dráhy v Pustevnách. Její součástí je rozhledna vysoká 22 metrů a při dobrém počasí odtud dohlédnete až na Jeseníky nebo Velkou Fatru! Na samotné stezce se dozvíte spoustu zajímavého o blízkém okolí a především o krásné přírodě v Beskydech.

Přijeďte! Už na vás všechny moc těšíme!

_tip_

Partner akce:

 

Partnerem akce jsou sušenky Biskiti od české firmy Emco. Mají vysoký podíl ovsa, díky čemuž jsou skvělým zdrojem vlákniny. Jsou bez konzervantů, barviv a palmového oleje. Hravý tvar smajlíků ocení hlavně děti, pro které byly sušenky Biskiti speciálně vyvinuty. Novinkou je balení po 2 ks. Biskiti se vejdou do krabičky i do kapsy a jsou ideální pro různé cesty – jak do školy, tak na výlety nebo za letními zážitky. Menší balení lépe odpovídá doporučenému množství sušenek pro děti. Sušenky Biskiti jsou nabízeny ve 3 příchutích – čokoláda a kokos, lískový oříšek a med, mléko a smetana.

Vaše prasátko Pigy