Zprávička

Na Pigy divadýlko i v novém roce

Ahoj děti!

Kdo ještě neviděl první Pigyho divadelní představení o průšvihu, který způsobila jedna roztržená mapa, má možnost opět v novém roce! Hrajeme v Malostranské Besedě v Praze a lístky lze koupit buď v předprodeji, nebo na místě (otevřeno je vždy hodinu před představením). A kdy hrajeme?

LEDEN 2015

sobota 31.1., 11:00

ÚNOR 2015

sobota 14.2, 15:00

sobota 28.2., 15:30

Těšíme se na vás!

Pigy a kamarádi

www.pigy.cz/divadlo 

—-

Nová pohádka pro děti “PRASÁTKO PIGY A PRŮŠVIH S MAPOU” Interaktivní pohádka pro děti od tří let vznikla na motivy úspěšné knihy “Prasátko Pigy a jeho kouzelný svět”.

Příběhem, který vypráví o putování za nejlepším malířem map, diváky provede postava samotného Pigyho a jeho nejlepšího kamaráda, kocoura Vojty. Díky legračním historkám děti prožívají společně s Pigym cestu po lese, seznamují se s jeho obyvateli a novými Pigyho přáteli, stávají se svědky veršované palačinkiády a na závěr pomáhají zničenou mapu obnovit.

V průběhu celé hry se herci – loutky obrací na malé diváky a zapojují je do děje veselými žerty. Pohádku režíruje Jiří Šponar, jeden ze zakládajících členů kapely Kašpárek v rohlíku a držitel Jihočeské Thálie.