SoutěžPrávě probíhá!

Vánoční soutěž – Láska sdílená příběhem!

Ahoj děti!

Advent už je skoro tady a já jsem si pro vás společně se zpěvákem Radkem Bangou připravil krásnou vánoční soutěž s písničkou Sněhová vločka, která udělá radost nejenom vám, ale hlavně vašim maminkám!

Maminky se o nás hezky starají po celý rok a já vím, že svoje maminky určitě máte všechny moc rády. Pojďme jim společně všem udělat radost a sdílet lásku příběhem, stejně jako děti ve videoklipu Sněhová vločka!

K soutěži:

Napište mi od 22. listopadu do 12. prosince 2021 do soutěžního formuláře níže nebo na info@pigy.cz příběh věnovaný vaší mamince – co pro vás maminka znamená, jak moc ji máte rády a co by si zasloužila dostat od Ježíška. Společně s Radkem pak vybereme 24 nejlepších příběhů a jejich malé autory odměníme plyšovým prasátkem Pigy, hrou Bubble game a knížkou Můj atlas zvířat a rostlin nebo Naše výlety nebo Velkým rodinným kalendářem z nakladatelství Familium Moniky Kopřivové. A to není všechno – i maminky pisálků obdarujeme květinou, kosmetickým balíčkem a čokoládou nebo jiným krásným vánočním dárkem.

Už se moc těšíme na Vaše příběhy!

Partner soutěže:

                            

Soutěžní otázka

    Napište mi sem do 12.12. příběh věnovaný mamince:

    Kontakt na tebe

    Fotogalerie

    Vaše prasátko Pigy