Zprávička

Justýniny vánoční koule

Milí kamarádi!

určitě počítáte každý den na prstech kolikrát se ještě vysypete, pardon VYSPÍTE, a přijdou Vánoce. Náš kamarád, kocour Vojta, který vždy neposedně běhá nahoru dolů po Pigyho bradě, chci říct HRADĚ, brousí si drápky na to, co by kde vyvedl, vymýšlí mačkoviny a kačkoviny tedy vlastně KOČKOVINY, v posledních dnech poslušně uklízí svůj pokojíček, pomáhá při domácích pracích a už celých pět dní o něm vlastně není slyšet. Aaaach! Nejdřív jsem si myslela, že onemocněl! Jenže pak i na mě dolehla atmosféra blížících se vánočních dní a začala jsem konečně všemu rozumět.

Takže počítáme na prstech všichni!

Já, domáctnostní kachna Justýna, kocour Vojta, přidal se zajíc Antonín, sova Heda Okatá, medvěd Hugo, veverka Laskonka, netopýr Pierre, pes Egon, myška Bibi a samozřejmě Pigy. A abychom se při tom počítání nepobili, tedy vlastně nenudili, vymysleli jsme si vlastní originální vánoční ozdoby, které si pověsíme na náš vánoční domeček. Vlastně, chtěla jsem říct STROMEČEK. Ach, ta moje hlava děravá, myslím rychleji, než mluvím Nebo je to naopak?! No, už ani nevím! Ale především: velmi se těším, že vám mohu ukázat první z těch krásných ozdob! Na jejich výrobu vám postačí barevné vánoční koule bez vzoru, hnědá a červená akrylová barva, černá lihová fixa a dobrá nálada!

Výsledek posuďte s vámi tedy vlastně SAMI! Takové originální vánoční ozdoby můžete použít i jako krásný dárek pro babičku, paní učitelku nebo pro kamaráda či kamarádku. Užijte si při jejich výrobě spoustu zábavy!

Vaše kachna Justýna

Zdroj: http://www.littlebitfunky.com/

Fotogalerie