Ahoj děti!

V létě vás zvu do říše pohádek, kde se splní sny malým i velkým. Den princezen a rytířů je věnovaný českým pohádkám, princeznám a rytířským soubojům. Jeden z nejkrásnějších českých zámků – Státní zámek Hluboká v jižních Čechách – bude hostit pohádkový svět plný kouzel, her a fantazie.

Kdy a kde?

Den princezen proběhne 2. července 2022 na Státním zámku Hluboká. Program se bude konat v zámecké zahradě od 10 do 18 hodin.

foto: HERMINAPRESS 

Jaký bude program?

Programem vás provedou princezny a princové v čele s herečkou Sabinou Laurinovou, setkáte se s populární dívčí kapelou Lollipopz, ale také se psem Gumpem, hlavním hrdinou filmu GUMP – Pes, který naučil lidi žít, do světa fantazie vás vtáhnou poníci My Little Pony nebo panenky L.O.L. Surprise!. Rytíři se zas utkají s nečekanými návštěvníky, oblíbenými hračkami Transformers – obrovskými autoboty, kteří se dokážou přeměnit do dopravního prostředku.

Dorazíme i my s Lily a naši kamarádi Mlsotkové. Setkáte se s herci z pohádky Princezna zakletá v čase, s kouzelníkem Pavlem Kožíškem a těšit se můžete i na princeznovský koncert s písněmi z těch nejoblíbenějších pohádek.

V rámci bohatého doprovodného programu vás čeká kurz princeznovské etiket, hra s králi z českých pohádek, workshop výroby mečů, fotokoutek, malování na obličej, promítání filmu Ptačí ostrov a mnoho dalšího!

Kde najdu vstupenky?

Více informací o vstupenkách najdete ZDE. Odkaz pro koupi vstupenek najdete ZDE. Dospělí mají vstup zdarma!

Přijeďte si s námi užít pohádkový den na Hlubokou!

_tip_

Partneři akce:

     

Vaše prasátko Pigy