Ahoj milé princezny a udatní rytíři!

Jak jste si užili letošní Den princezen? Dorazili jste na zámek Hluboká nebo na zámek Slavkov? V létě 2023 spolu opět zavítáme do říše pohádek, protože Den princezen proběhne znovu, a to hned na dvou zámcích, které patří mezi ty nejkrásnější v Česku.

Den princezen a rytířů je pohádkový festival věnovaný českým pohádkám, princeznám a rytířským soubojům. Zámky Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou a Slavkov u Brna budou hostit pohádkový svět plný kouzel, her a fantazie.

V princeznovské komnatě na podiu na vás čeká bohatý program plný hvězd a oblíbených pohádkových postav. Programem opět provedou princezny a princové v čele s herečkou Sabinou Laurinovou, pohádkové písničky zazpívá herečka a zpěvačka Míša Tomešová, do světa fantazie vás vtáhnou panenky L.O.L. Surprise!. Kromě Sabiny Laurinové a Míši Tomešové vystoupí dívčí kapela Lollipopz, princezny Sněhurka, Elsa, Růženka, Kráska a další. Chybět nebudou prasátka Pigy a Lily a těšit se můžete i na sladké hudební vystoupení Mlsotkové s princeznovskou hymnou Tohle je bál nebo Culinčiny písničky pro nejmenší. Návštěvníky rozhodně zaujmou kouzla Pavla Kožíška, Mišugeho či Jakuba Koutského, ale také pestrý doprovodný program s tematickými dílničkami nebo interaktivní hrou, která pobaví holky, kluky i rodiče. A to je jen zlomek toho, co vás čeká!

   

Kdy a kde?

Den princezen proběhne 17. června na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou a 29. července na zámku Slavkov u Brna.

 

Kde najdu vstupenky?

Vstupenky v předprodeji najdete ode dneška na oficiálních stránkách Dne princezen. Nebo pro vstupenky na Slavkov klikněte sem a na Karlovu Korunu sem.

 

Program budeme postupně rozšiřovat – o všech novinkách se dozvíte na Facebooku nebo Instagramu Pigyho i Facebooku a Instagramu Dne princezen.

_tip_

Partneři akce:

 

Vaše prasátko Pigy