Ahoj děti!

Už se těšíte na Den princezen a rytířů na zámcích Karlova Koruna a Slavkov? Já už se nemůžu dočkat!

Den princezen a rytířů je pohádkový festival věnovaný českým pohádkám, princeznám a rytířským soubojům. Zažijete dvě zastávky, které budou hostit pohádkový svět plný kouzel, her a fantazie. Zdalipak už máte vstupenky? 

V princeznovské komnatě na podiu na vás čeká koncert plný hvězd a oblíbených pohádkových postav. Programem opět provedou princezny a princové v čele s herečkou Sabinou Laurinovou, pohádkové písničky zazpívá herečka a zpěvačka Míša Tomešová, dorazí také herečka Dana Morávková, do světa fantazie vás vtáhnou panenky L.O.L. Surprise!. Kromě Sabiny Laurinové a Míši Tomešové vystoupí dívčí kapela Lollipopz, princezny Sněhurka, Elsa, Růženka, Kráska a další. Chybět nebudou prasátka Pigy a Lily a těšit se můžete i na sladké hudební vystoupení Mlsotkové s princeznovskou hymnou Tohle je bál, veselé trio Áňa, Pó a Pes nebo Culinčiny písničky pro nejmenší. A to je jen zlomek toho, co vás čeká!

A co doprovodný program?

Ten bude samozřejmě bohatý! Čeká vás pohádková stezka pro malé dobrodruhy. Kromě hádanek na stezce narazíte na řadu kreativních, akčních a tematických dílniček inspirovaných např. pohádkou Ledové království či Spiderman, Minecraft zónu, kouzelný strom s hádankami, půjčovnu šatiček a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani stánky s vynikajícím občerstvením nebo suvenýry.

        

Kdy a kde?

Den princezen proběhne 17. června na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou a 29. července na zámku Slavkov u Brna.

   

Kde najdu vstupenky?

Vstupenky v předprodeji najdete na oficiálních stránkách Dne princezen. Nebo pro vstupenky na Slavkov klikněte sem a na Karlovu Korunu sem.

  

O všech novinkách se dozvíte na Facebooku nebo Instagramu Pigyho i Facebooku a Instagramu Dne princezen.

Už se na vás moc těším!

_tip_

Partneři akce:

   

Vaše prasátko Pigy