Zprávička

Bonusové dárky v soutěži Láska sdílená příběhem

Ahoj děti!

Už jste se zapojily do letošní vánoční soutěže Láska sdílená příběhem? Pokud ne, tak vězte, že čas máte už jen do 11. prosince! A mám pro vás speciální překvapení – velkou spoustu bonusových dárků pro výherce soutěže.

K soutěži:

Napište mi od 21. listopadu do 11. prosince 2022 do soutěžního formuláře nebo na info@pigy.cz příběh věnovaný vaší mamince – co pro vás maminka znamená, jak moc ji máte rády a co by si zasloužila dostat od Ježíška. Já pak vyberu 10 nejlepších příběhů a jejich malé autory odměním úžasnými dárky. A to není všechno – i maminky obdarujeme hodnotným balíčkem vánočních dárků! Výhercům dárky doručím osobně a někteří z vás se dokonce mohou těšit na doručení dárků od patrona loňské soutěže, zpěváka Radka Bangy, který mě bude doprovázet!

Co můžete vyhrát?

Součástí běžné výhry je desková hra Bezpečně na kole, stavebnice  LEGO – Křižovatka, vánoční kytice od Belles Fleurs, dárkový balíček a poukaz v hodnotě 1000 Kč na výrobky od Madety a balení Milka Snowballs. V rámci hlavní výhry můžete kromě všech vyjmenovaných cen navíc vyhrát i dětskou a dámskou koloběžku v hodnotě 10 000 kčNáhled základních výher a soutěžní formulář najdete TADYA to není všechno!

Bonusové dárky

Všichni výherci soutěže se mohou těšit na extra dárky od Madety, Milky a prasátka Pigy. Pigy si pro maminky přichystal voňavý balíček kosmetiky s láskyplným věnováním a malé pisatele se navíc rozhodl odměnit knížkou Prasátko Pigy a jeho kouzelný svět. Od Milky kromě balení čokoládových koulí Snowballs dostanete čokoládového Santu.

 

Madeta si k poukazu na výrobky pro výherce nachystala i dárkový balíček nejen pro maminky, ale i pro děti. Maminky výherců obdrží zástěru, vařečku a chňapku. A vy, malí soutěžící, si v případě výhry odnesete balíček od Lipánka, který obsahuje svačinovou krabičku, misku, sešit a plyšáka Myšáka.

 

_tip_

Všem vám budu držet palce a už se nemůžu dočkat, až si přečtu vaše příběhy!

Partneři akce:

                    

Vaše prasátko Pigy