Zprávička

Bibi: Otázky a odpovědi

Čau písklata!

Hned na úvod se s váma musim o něco podělit. Totiž, já jsem si myslela, že vám hezky představim hvězdný nebe a pak taky Zemi, jak vznikla, a všechno, co se na ní děje, jenže vy jste mi mezitím stihli poslat tolik zvídavejch dotazů, že už s nima musíme něco udělat. Jsem úplně zahlcená! Někteří z vás už mi dokonce psali i podruhý, jestli mi jako ten jejich dotaz přišel. Takže uznejte sami, tohle nemůžeme nechat jen tak. Dycinky vás ve vaší zvídavosti podporuju a o vaše dotazy si vysloveně říkám, takže se ani nemůžu divit, hihi. Mám, co jsem chtěla!

Musíme prostě zavést novou pravidelnou rubriku na zodpovídání všeho, co vás zajímá. A je toho dost, to vám povim. Ale kromě toho, že mám pocit, že těch dotazů se mi nakupila asi tak miliarda a nemůžu je nikdy stihnout zodpovědět, tak z nich mám vohromnou radost!

Takže od týhle chvíle vyhlašuju novou pravidelnou rubrikuVaše otázky, moje odpovědi! Ještě musim popřemejšlet, jak tomu budem říkat. Nenapadá vás něco? A víte, jak to uděláme? Všechny otázky si vytisknu, složim a hodim do jedný obrovský krabice. Aby to bylo spravedlivý, budu z ní pokaždý lovit a losovat a tu vylosovanou otázku se vám pokusim co nejlíp zodpovědět… Co vy na to? Já myslim, že to bude paráda! Už se na to strašně těšim. Začneme hned příště! Mezitim se na to psychicky připravte a já letim šmejdit dál. Nevim, jestli už jsem to zmiňovala, hihi, ale mám toho teď hrozně moc!

Mějte se, písklata!

 

 

_tip_

Vaše myška Bibi

  • Poslouchej Pigyho rádia také v mobilu a tabletu

    Pigy.cz

    Appka ti nabízí k výběru 4 rádia, která hrají nepřetržitě 24 hodin

    Sledovat můžeš také novinky kde najdeš pozvánky na akce s prasátkem Pigy, soutěže o ceny a další zajímavosti ze světa prasátka Pigy a jeho kamarádů.

    Stahuj appku pro iOS Stahuj appku pro Android