Zprávička

4 tipy na nejzajímavější akce

Ahoj děti,

a opět přináším ty nejzajímavější tipy na akce,které se odehrávají v tomto týdnu! Nadchne vás Kouzelný karneval s Jirkou Hadašem, Honba za pokladem na Pigyádě, Pohádková cesta lesem v Galíku nebo Indiánské odpoledne v Suchdole nad Odrou. Kam vyrazíte?

Můj úkol zní jasně! Tančit a zpívat a vítat děti v Parku Mirakulum na Pigyádě aneb Honba za pokladem

1. FESTIVALOVÝ ZÁMEK a KOUZELNÝ KARNEVAL

Ve čtvtek 4. června máte poslední příležitost navštívit Zlín Film Festival a zapojit se do dění na zlínském zámečku, který je určen vám, nejmenším dětem. S Jirkou Hadašem si zatančíte, zazpíváte a třeba vás naučí i pár kouzel. Více o programu najdete na stránkách ZFF.

2. Pigyáda aneb Honba za pokladem

O víkendu 6. a 7. června propukne v parku Mirakulum – Pigyáda 2015 aneb Honba za pokladem.

Letošní Pigyáda se dá přirovnat k zábavnému konceptu pevnosti Boyard, přizpůsobenému pro děti. Čekají vás zábavné ostrovy, detektivní záhady a další doprovodný pestrý program. Na příznivce muziky čekají koncerty kapel Pískomil se vrací, Pavla Callty nebo 5Angels. Milovníci cirkových show se mohou těšit na žongléry a kouzelníky. Těšit se také můžete na premiéru Veselého kabaretu prasátka Pigy a Jirky! O programu se více dozvíte na www.pigy.cz

3. Indiánské odpoledne plné soutěží

V sobotu 6. června na vás čeká indiánská stezka s výstavou dětských prací a s předáním cen. Povozí vás koníčci, vyzkoušíte si život indiánů v týpí a také budou soutěže v paintballové střelbě. To vše na vás čeká v Suchdole nad Odrou.

4. Pohádková cesta lesem v Galíku

V neděli 7. června ve Velkých Karlovicích čeká na všechny malé návštěvníky tradiční Pohádková cesta lesem. Děti si zahrají kostky s čertem nebo vyzvou na závod Královnu koloběžku, pomůžou přebrat vysypané ošatky Popelce a mnoho dalšího.