SoutěžUkončeno

Vyhrajte vstupenky na výstavu Pixar!

Soutěž je ukončena.

Výherci:

  • Viktorie Kuzniková
  • Luky Kašický
  • Marta
  • Monika Vosáhlová
  • Eliška Janečková

Ahoj děti!

je tu další soutěž a tentokrát o vstupenky na výstavu Pixar – 30 let animace. Máte rády filmy jako je Hledá se Nemo, Příběh hraček, Úžasňákovi nebo Coco? Pak je tato výstava dělaná právě pro vás! Výstava vás vezme na cestu do animovaného světa slavných postaviček.

Pixar vám představí historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu.

Výstava se bude líbit nejen vám ale i vašim rodičům! Výstava nejznámějšího animačního studia světa s názvem Pixar – 30 let animace se bude konat od 15. února do 26. května 2019 v Křižíkových pavilonech Výstaviště Holešovice Praha.

K soutěži:

Od pondělí 17. do pátku 21. prosince 2018 můžete soutěžit o vstupenky na výstavu Pixar – 30 let animace. Ve hře je pět rodinných vstupenek. Ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 100. v pořadí, vyhrává. Každý den vyhraje jeden z vás!

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy