SoutěžUkončeno

Vyhrajte s Mášou a medvědem!

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naše další soutěže!

Výherci:

  • Julie Dlouhá
  • Karel Veselý
  • Kateřina Ottmarová
  • Veronika Velechová
  • Marie Cajthamlová

Ahoj děti!

Tento týden budete moct soutěžit s našimi oblíbenými postavičkami Máša a medvěd. Ve hře jsou super výhry, každý den hrajeme o jeden výherní balíček, který obsahuje: 4x vstupenku do kina Cinestar, kufřík knížek, látkovou panenku Mášu a plyšového medvěda.

K filmu:

Máša je zvědavé, chytré a neposedné děvčátko, které žije ve staré železniční stanici v lese. Její nejlepší kamarád je dobrosrdečný medvěd, který dříve býval cirkusovým artistou. Máša miluje dobrodružství a objevování světa a je doslova magnet na potíže. Takže starostlivý medvěd má většinou plné packy práce, aby její lumpárny napravil.

Ve třinácti příbězích se s malou nezbedou a trpělivým chlupáčem vydáme do slunné Itálie, zažijeme karnevalové rytmy či objevíme kouzlo Paříže. Díky Máše a jejím kamarádům se spolu s ní staneme šerifem na Divokém západě i Robinem Hoodem v anglických lesích. Ale hlavně s nimi zažijeme spoustu dobrodružství, vyvedeme nespočet lumpáren a zazpíváme si.

K soutěži:

Můžete soutěžit od pondělí 14. září do pátku 18. září 2020. Hrajeme celkem o pět výherních balíčků, jeden balíček obsahuje: 4x vstupenku do kina Cinestar, kufřík knížek, látkovou panenku Mášu a plyšového medvěda. Vaším úkolem bude správně odpovědět na naše dvě soutěžní otázky. Ten, kdo správně odpoví na obě soutěžní otázky a svou odpověď pošle jako 100. v pořadí, vyhrává.

Máša a medvěd: Mášiny písničky v kinech od 17. září 2020.

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy