SoutěžPrávě probíhá!

Filmová soutěž: V husí kůži

Milé děti!

Je tu další filmová soutěž – tentokrát se zábavnou animovanou novinkou V husí kůži. Hlavním hrdinou filmu je houser Peng, který si život užívá plným zobákem  a je to velký pohodář. Jednoho dne se ale všechny husy přesouvají na jih, Peng se samozřejmě nedrží formace a radši si sólově piluje své akrobatické kousky. Nešťastnou náhodou ale srazí dvě malé kachničky, které se kvůli tomu ztratí. Malým kachnám je teprve 16 dní. O tom, že by jim pomohl jejich hejno najít a napravit, co spískal, nechce ani slyšet. Nakonec ale souhlasí.

Poraní si totiž křídlo a doprovodit dvě malé kachny pěkně pěšky mu poskytne šanci, aby se to nikdo nedozvěděl. Opeřená trojka se vydává na jih za svými hejny po zemi. Na svém dobrodružství projde skrz hory, kolem jezer, bambusovými lesy, mramorovou jeskyní nebo obyčejným kurníkem. V zádech mají hladového a nebezpečného kocoura a ve finále budou muset čelit i té kuchyňské troubě.

K soutěži:

Od pondělí 16. do neděle 22. dubna 2018 můžete soutěžit každý den o filmový balíček V husí kůži. Balíček obsahuje: žluté tričko, malý ručník, DVD filmu Letíme, Příšerky pod hladinou, blok, gumová kačenka. Výhercem se stane ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 100. v pořadí.

V husí kůži v kinech už od 19. dubna!

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje hlavní hrdina filmu V husí kůži?

Kam míří opeřená trojice kamarádů?

Kontakt na tebe

Vaše prasátko Pigy