SoutěžPrávě probíhá!

Soutěž s Tlapkovou patrolou!

Ahoj děti!

Je tu další filmová soutěž, tentokrát budeme hrát s animovaným filmem Tlapková patrola o super balíčky. Jeden balíček obsahuje: rodinnou vstupenku do kina Cinestar a výbavu na narozeninovou oslavu (svíčky, balónky, ubrus, papírové talíře, kelímky, ubrousky, nafukovací míč).

O filmu:

Tentokrát si psí parta záchranářů (požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma, letecká záchranářka Skye, kluk Ryder) z Adventure Bay bude muset poradit s nešťastnými tučňáky, kteří přistáli v lodi na nesprávném místě a potřebují se dostat do svého mrazivého domova. Pokusí se přijít na kloub tomu, co trápí krávu Bettinu, zachránit auto uvězněné na rozbitém mostě, vyřešit situaci s majákem a velkou nákladní lodí a taky zkusí uvést do pořádku zmatek, který ve městečku způsobila velká soutěž melounů. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce! Už žádný pláč a žádný vztek, Patrola má na vše lék.

K soutěži:

Soutěžit můžete od pondělí 29. července do neděle 4. srpna 2019. Hraje se o sedm filmových balíčků, jeden balíček obsahuje: rodinnou vstupenku do kina Cinestar a výbavu na narozeninovou oslavu (svíčky, balónky, ubrus, papírové talíře, kelímky, ubrousky, nafukovací míč). Vyhrává ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a zároveň svou odpověď pošle jako 100. v pořadí. Každý den vyhrává jeden z vás!

Tlapková patrola v kinech už od 1. srpna!

Soutěžní otázka

Kdo není v týmu Tlapkové patroly?

Kdy Tlapková patrola startuje v kinech?

Kontakt na tebe

Vaše prasátko Pigy