SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Hodinářův učeň

Soutěž je ukončena.

Výherci:

  • Hana Prokopová
  • Helena Tajcová
  • Emička Pavelová
  • Pavla Kolářská
  • Miroslav Strnad

Ahoj děti!

Je tu další filmová soutěž o super ceny. Tentokrát budeme soutěžit s pohádkou Hodinářův učeň. A co můžete vyhrát? Hrajeme o pět super balíčků, jeden balíček obsahuje: filmový blok A5 s tipy na výlet, plecháček, 4x vstupenka do kin Cinestar.

O filmu:

Nad kolébkou novorozeného Urbana stojí tři sudičky: dva dobří duchové osudu mluví o bohatství a lásce, zlá sudička o chudobě a nekonečných strastech. Čí sudba bude silnější? Z Urbana se brzy stává sirotek, kterého se ujme lakotný mistr hodinář a vezme ho do učení. Když Urban dospěje, zamilují se do sebe s hodinářovou dcerou Laurou a svatba je na spadnutí. Mistr proto pošle svého učně do světa s úkolem hledat bájné hodinky, které umí varovat před smrtí. Nikdo neví, jestli hodinky vůbec existují, ale pokud je Urban nepřinese, Laura se jeho ženou nikdy nestane. Hodinářův učeň se tedy vydává na dalekou cestu plnou překážek a úkolů, které musí překonávat statečností, hodinářským umem a dobrým srdcem.

K soutěži:

Soutěžit můžete od pondělí 12. do pátku 16. srpna 2019. Hraje se o pět filmových balíčků, jeden balíček obsahuje: rodinnou vstupenku do kina Cinestar, blok A5 s tip na výlet a plecháček. Vyhrává ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a zároveň svou odpověď pošle jako 100. v pořadí. Každý den vyhrává jeden z vás!

Hodinářův učeň v kinech už od 15. srpna 2019.

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy