SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Chlupáčci

SOUTĚŽ JE UKONČENA.

Výherci byli kontaktováni.

Seznam výherců:

  • Míša (michaela.kmoskova@seznam.cz)
  • Gabriela Rambousková
  • Ilona (rejmonov@seznam.cz)
  • Lily Svačinová
  • Milena Uhříková

Ahoj děti!

Přichystal jsem si pro vás další filmovou soutěž! V kinech totiž kromě pohádky Moře kouzel právě poběží další skvělý animák Chlupáčci, se kterým budeme soutěžit celý tento týden!

Tentokrát budete soutěžit o pět výherních balíčků, každý z nichž obsahuje: rodinnou vstupenku do kina a kolekci DVD s filmy Rio, Rio 2, Alvin a Chipmunkové a Alvin a Chimpunkové 3.

Více o filmu:

Chlupáčci

V kinech od 1. 7.2021

Pupí a Eda patří do rodu Chlupáčků. Roztomilých, chlupatých zvířátek ve tvaru donutu. V roce 1835 tihle chlupáči poklidně žijí v hojném počtu na Galapágách. Jenže Eda je věčně nabručený pesimista, zatímco jeho sestra Pupí je nezbedná neposeda, která působí zmatek kamkoliv přijde. Takže oba moc nezapadají mezi ostatní. Když Pupí nešťastnou náhodou zničí přípravy na nadcházející Květinový festival, ona i její bratr jsou ostatními vyhnáni. Vydávají se na zakázané území najít květinu tak krásnou, aby jim Chlupáčci odpustili a přijali je zpět. Při průzkumu narazí na záhadnou zářící květinu. Ta je ve skutečnosti bránou do současnosti. A tak než se Pupí a Eda nadějí, během chvilky se ocitnou v moderní Šanghaji plné aut, světel a rámusu. Naštěstí získávají dobrého kamaráda a průvodce, psíka Klerence. Díky němu ke své hrůze zjistí, že Chlupáčci v roce 1835 vyhynuli. Edu a Pupí čeká největší dobrodružství jejich života. Musí se pokusit najít cestu zpět v čase, ale hlavně zkusit zachránit svůj druh před zánikem…

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete ve videu.

K soutěži:

Soutěžit můžete od pondělí 28. června do neděle 4. července 2021. Hraje se o pět filmových balíčků, jeden balíček obsahuje: 4 vstupenky do kina Cinestar a čtyři DVD (Rio, Rio 2, Alvin a Chipmunkové, Alvin a Chimpunkové 3). Vyhrává ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a zároveň svou odpověď pošle jako 100., 200., 300., 500. nebo 800. v pořadí. 

Chlupáčci v kinech od 1. července!

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy