Soutěž byla ukončena. Mrkni na výherce, nebo jestli nemám pro tebe jinou soutěž.

SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Barbie – tajná agentka

Ahoj děti!

Mám pro vás další soutěž! Tento týden to bude s novým animákem BARBIE: TAJNÁ AGENTKA, který vstupuje do kin 24. března 2016.

Nejloblíbenější kamarádka všech holčiček se vrací s dalším dobrodružstvím…

O čem film je?

Na začátku příběhu filmu Barbie: Tajná agentka zastihneme naši hrdinku Barbie společně s kamarádkami Terezou a Renée na gymnastickém tréninku.

Všechny tři dívky jsou tak šikovné, že jejich schopnosti upoutají pozornost tajné agentury, která po celém světě honí ty největší zločince. V jejím hledáčku se právě objevila rafinovaná zlodějka šperků, která svou hbitostí a mrštností překonává i ty nejnepřekonatelnější překážky. Nasadit proti ní tři gymnastky sice vypadá jako šílený a zoufalý nápad, ale, jak dobře víme, odvážnému štěstí přeje.

Nový život ve světě špionáže si náramně užívají i Barbie s Terezou a Renée, protože díky tomu mohou zkoušet neuvěřitelné množství nejrůznějších převleků, používat nejmodernější technické vychytávky a trávit čas ve společnosti roztomilých robotích mazlíčků.

V první řadě ale budou muset pracovat, tedy honit a polapit mazanou zlodějku, a díky tomu zjistí, že ve zdánlivě křehkých holkách může dřímat pořádná hromada talentu.

O co soutěžíme?

Můžete vyhrát panenku Barbie a lístky do kina.

Kdy soutěžíme?

Od pondělí 21. do pátku 25. března. Stačí jen správně odpovědět na mou jednoduchou otázku. Každý den vyhrává 100. správná odpověď.

Tak jdeme na to?