SoutěžUkončeno

Soutěž o poukaz na příměstský tábor s angličtinou!

SOUTĚŽ JE UKONČENA.

Výherce:

  • Tereza Sedláková

Výherkyně již byla kontaktována prostřednictvím emailu.

Ahoj děti!

Taky tak rády jezdíte na tábory? Já tábory přímo zbožňuju! A víte, co je skvělý? Že můžete jet na tábor i ve městě, i když jste třeba jenom deset minut od domova! Pražské vzdělávací centrum Akademie Rolnička pořádá v termínu 26. – 30. července 2021 zábavný příměstský tábor Jobs and us (neboli Čím budu). Zbývá už je posledních pár míst a já jsem si pro vás tento týden připravil exkluzivní soutěž o poukaz na tábor v hodnotě 4300 Kč!

Na co všechno se můžete na táboře těšit?

Čeká vás pestrý program plný her, tvoření, vaření, výletů, návštěv muzeí, a hlavně se potkáte s lidmi z těch nejzajímavějších profesí! Dorazí moderátoři z rádia nebo třeba fotograf zvířat a další. A během všech aktivit si procvičíte angličtinu a rozšíříte si slovní zásobu s pomocí rodilého mluvčího!

Více informací o táboře se dozvíte TADY.

 

K soutěži:

Od pondělí 19. do čtvrtka 22. července můžete soutěžit o exkluzivní poukaz v hodnotě 4300 Kč na letní příměstský tábor Jobs and Us, který se bude konat od 26. do 30.7.2021 v pražské Akademii Rolnička. Výhru získává ten účastník, který správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zároveň zašle jako 450. v pořadí.

_tip_

Všem moc držím palce!

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy