SoutěžUkončeno

Soutěž o vstupenky do kina!

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naši novou soutěž.

Výherci:

  • Eliška Stankovičová
  • Hana Urbanová
  • Ema Heltová
  • Lucka Matějová
  • Olga Jouzová

Ahoj děti!

Připravil jsem si pro vás filmovou soutěž! Budeme soutěžit s filmem Mrňouskové 2: Daleko od domova. A co je ve hře? Můžete vyhrát rodinnou vstupenku do kina a 4 DVD – Coco, Pat a Mat nás baví, Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců, Louskáček a čtyři říše.

O filmu:

S příchodem prvních sněhových vloček do údolí je nejvyšší čas začít shromažďovat zásoby na zimu. Jenže během této rutinní operace dojde ke katastrofě. Malá beruška nešťastnou náhodou zapadne do balíku, který je odeslán do Karibiku! Ocitá se v novém, nádherném prostředí, které ale skrývá mnohé nástrahy.

Pro její rodiče tak existuje pouze jedna cesta: dát dohromady starou partu! A tak beruška, mravenec a pavouk znovu spojí své síly a vydávají se na záchrannou výpravu na druhou stranu zeměkoule. Čeká je nový svět, nová setkání, ale i nová nebezpečí. A čas neúprosně běží…

K soutěži:

Soutěžit můžete od pondělí 8. do pátku 12. dubna 2019. Hraje se o filmové balíčky, jeden balíček obsahuje: čtyři vstupenky do kina Cinestar, čtyři DVD (Coco, Pat a Mat nás baví, Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců, Louskáček a čtyři říše). Vyhrává ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a zároveň svou odpověď pošle jako 100. v pořadí. Každý den vyhrává jeden z vás!

Mrňouskové 2: Daleko od domova v kinech od 18. dubna.

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy