SoutěžPrávě probíhá!

Soutěž o pohádková CD!

Ahoj děti!

Připravil jsem si pro vás pro všechny soutěž o sedm CD Nejlepší pohádky o čertech!

Klasické i převyprávěné filmové pohádky, v nichž vystupují čerti v rolích ochránců spravedlnosti a dobra. Komplet šesti pohádek o čertech je kombinací klasických pohádek z archivu Supraphonu a nově nahraných příběhů podle oblíbených filmů S čerty nejsou žerty a Čertoviny. Z díla Boženy Němcové známe pohádky Čert a Káča, Čertův švagr, z lidových pramenů pak Švec a čert a Čertův mlýn, vše namluveno řadou oblíbených herců, některých již legendárních (František Filipovský, Vladimír Brabec).

S čerty nejsou žerty čte Ondřej Vetchý, jeden z hrdinů stejnojmenného filmu.  Čertoviny, zpracované podle posledního pohádkového filmu Zdeňka Trošky, pak vypráví jeden ze dvou hlavních představitelů Jakub Prachař. Většinu těchto pohádek spojuje hlavní motiv – čerti jsou sice ve službách zla, ale ve skutečnosti pomáhají dobru odhalit podvodníky, šejdíře, ziskuchtivce, vrahy a zloděje. Při této službě se sami občas dostanou do úzkých, protože je někteří chytráci přelstí, ale nakonec je vždy zlo spravedlivě potrestáno.

K soutěži:

Soutěž probíhá od pondělí 3. do neděle 9. prosince 2018. Celkem je v soutěži sedm CD Nejlepší pohádky o čertechkaždý den vyhrává jeden z vás jedno album. Odpovězte správně na dvě soutěžní otázky, svou odpověď odešlete jako 100. v pořadí a výhra je vaše!

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje album, o které se soutěží?

Kdo namluvil pohádku S čerty nejsou žerty?

Kontakt na tebe

Vaše prasátko Pigy