SoutěžUkončeno

Soutěž o vstupenky na Bezvafest

SOUTĚŽ JE UKONČENA.

Výherci byli kontaktováni emailem.

Ahoj děti!

18. června vystoupíme na Bezva festu v Litoměřicích a vy u toho můžete být s námi. Mám pro vás totiž soutěž o rodinné vstupenky. Odpovězte do 9. června na dvě otázky a třeba se vám poštěstí vyhrát vstupenku pro celou rodinu!

O Bezva festu:

Na multižánrovém festivalu pro celou rodinu najdete kromě Bezva stage a Be Cool stage najdete 30 atrakcí, a to včetně autodromů, labutí, kolotočů nebo nafukovaček. Spoustu zábavy a legrace zažijete v gaming zóně s virtuální realitou, Wannado sportovní zóně s více než 20 sportovními oddíly, baby zóně pro nejmenší nebo třeba v kreativní zóně s dílničkami. Na Bezva stagi vystoupí hvězdy jako Ben Cristovao, Pokáč, Jaroslav Uhlíř, Lollipopz, Míša Růžičková nebo Štístko a Poupěnka. Na Be Cool stagi se potkáte s Mlsotky, ale také s YouTubery a influencery Fayne, Tarym, Leou a Tomem nebo Veronikou Spurnou.

K soutěži:

V termínu od 2. do 9. června můžete soutěžit o rodinné vstupenky na Bezva fest. Vstupenka platí pro dva dospělé a dvě děti. Soutěžíme celkem o dvě výhry. Výhru získává ten účastník, který správně odpoví na dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 300. nebo 800. v pořadí.

_tip_

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy