SoutěžUkončeno

Soutěž s filmem Psí veličenstvo

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naši novou soutěž.

Výherci:

  • Iva Fronková
  • Evička
  • Oldřiška Urbanová
  • Jaroslava Jouzová
  • Lucie Novotná

Ahoj děti!

Připravil jsem si pro vás soutěž s filmem Psí veličenstvo. Právě teď můžete soutěžit o vstupenky do kina a čtyři DVDJim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema, Pat a Mat znovu v akci, Úžasňákovi 2 a Yeti: Ledové dobrodružství.

Rex je pravděpodobně to nejšťastnější štěně v celém království. Po příchodu do Buckinghamského paláce se stává miláčkem britské královny a je hýčkán v přepychu. Jenže nic netrvá věčně. Je sice roztomilý a rozpustilý, ale jak roste, začíná být drzý a zlomyslný. Při návštěvě amerického prezidenta udělá Rex královskému dvoru velkou ostudu. Ze dne na den se stává toulavým psem bez domova. V ulicích Londýna na něj na každém rohu číhá nebezpečí. Jeho jediným přáním je vrátit se domů… Rexe čeká dobrodružná cesta, během které objeví své pravé já a hlavně pozná sílu opravdové lásky a přátelství.

K soutěži:

Soutěžit s filmem Psí veličenstvo můžete od pondělí 25. února do pátku 1. března 2019. Ve hře jsou filmové balíčky. Jeden balíček obsahuje: vstupenku do kina a čtyři DVD – Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema, Pat a Mat znovu v akci, Úžasňákovi 2 a Yeti: Ledové dobrodružství. Ten, kdo správně odpoví na mé dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 100. v pořadí, vyhrává. Každý den vyhraje jeden z vás!

Psí veličenstvo v kinech už od 7. března 2019.

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy