Akce

Přehrady Mini fest Hostivařská přehrada

Milé děti!

Pokračujeme s Lily s putováním po celé České republice. Máme za sebou už pár zastávek, třeba v parku Mirakulumve Farmaparku Soběhrdy nebo v zámeckém parku v Doksech. Oba s Lily jsme nadšení, moc si to putování za vámi užíváme a moc nás to baví! A proto rovnou míříme na další akci! A tentokrát to nebude ledajaká akce. Budeme se na vás těšit už 29. srpna na Hostivařské přehradě od 10:00 do 14:00 v rámci Přehrady Mini festu. Užijeme si společně dovádění, blbnutí a legrace!

A co vás čeká?

  • Pigy a Lily show a kouzelník Max Magic
  • Hejblíkovic
  • balónková show
  • Myš&Maš
  • závěrečné dovádění s Pigym a Lily

A co pro vás mají přichystáno Přehrady Mini fest? Dorazí Xindl X, Pokáč, UDG, Pavel Callta, Sebastian, Voxel, Jakub Děkan nebo Atmo music!

Partner akce:

Partnerem akce jsou sušenky Biskiti od české firmy Emco. Biskiti jsou sušenky s vysokým podílem ovsa, díky čemuž jsou skvělým zdrojem vlákniny. Jsou bez konzervantů, barviv a palmového oleje. Určitě oceníte hravý tvar smajlíků. Novinkou je balení po 2 ks vhodné na různé cesty – jak do školy, tak na výlety.  Sušenky jsou nabízeny ve 3 příchutích – čokoláda a kokos, lískový oříšek a med, mléko a smetana.

 

 

 

 

 

 

_tip_

Vaše prasátko Pigy