SoutěžUkončeno

Přání k mání

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naši novou soutěž!

Výherci:

  • Hana Vovsíková
  • Daniel Kolek
  • Zdenka Straková
  • Petr
  • Věra Zajíčková

Milé děti!

připravil jsem si pro vás novou soutěž o fantastické ceny! Budeme soutěžit s vánočním filmem Přání k mání o pět velkých balíčků plných cen. V balíčku najdete: čokoládový adventní kalendář, santovskou čepici, sadu na přání Ježíškovi, tři magnetky, sadu DVD s dětskými filmy Divoké vlny 2, Pes rocku a Příšerky pod hladinou. Kalendář, čepice, sada na přání a magnetky jsou s krásnými motivy filmu.

O filmu:

Albert se nešťastně zamiluje do Johany, sestry svého nejlepšího kamaráda. Té se ale líbí lamač dívčích srdcí Bosák. Albert je odhodlaný dívku svého srdce získat. Kromě starostí s láskou se na něj valí i potíže s rodiči, kteří jsou kouzelníci. Jako na zavolanou potká Albert se svými kamarády Kouzelného dědečka. Za dobrý skutek se mu dědeček odmění a Albert si tak může něco přát…

K soutěži:

Soutěžíme každý den od pondělí 4. do pátku 8. prosince 2017. Vyhrát můžete velký dárkový balíček filmu Přání k mání, který obsahuje čokoládový adventní kalendář, santovskou čepici, sadu na přání Ježíškovi, tři magnetky, sadu DVD s dětskými filmy Divoké vlny 2, Pes rocku a Příšerky pod hladinou. Kalendář, čepice, sada na přání a magnetky jsou s krásnými motivy filmu. Výhercem se stane ten, kdo správně odpoví na dvě soutěžní otázky a svou odpověď zašle jako 100. v pořadí!

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy