Zprávička

PÍSKOMIL SE VRACÍ zve na koncert!

Milí posluchači!

Vyčmuchal jsem, že oblíbená kapela Pískomil se vrací, která hrála i na letošní Pigyádě, bude mít velký koncert! Bude to 23. listopadu v Lucerna Music Baru v Praze. S kapelou jsem pro vás udělal krátký rozhovor – tady je, haf!

Ahoj PÍSKOMILE! Slyšel jsem, že jste letos odehráli už přes 60 koncertů, je to pravda?

“Ano, letos se nám povedlo odehrát opravdu hodně koncertů. Skvělá atmosféra se dá vykouzlit jak na malé akci pro pár dětí, tak na velkém pódiu s davovým publikem. Děti co nejvíce zapojujeme do naší show, bereme je na pódium, aby měly pocit, že jsou na chvíli součástí naší kapely.”

Jako host s vámi vystoupí i Michal Malátný ze skupiny Chinaski. Kde jste na sebe narazili?
“Potkali jsme se na jedné akci a napadlo nás, že by to mohlo zafungovat. Michal má z Chinaski s tvorbou pro děti zkušenosti, vydali pro ně album Autopohádky. Bude to zatím náš třetí společný koncert.”

Pro koncert jste vybrali zajímavé místo… řeknete o něm pár slov?
“Lucerna Music Bar je unikátní svým velkým kruhovým pódiem, takže slibuje vynikající čumendu pro spoustu dětí. Kolem pódia budou mít dostatek prostoru na tancování, což zpravidla nejde v divadlech, kde se akce pro děti dělají.”

A otázka na závěr: Děti by zajímalo, kdy bude nové album?
“Tvoříme nový materiál a chystáme se ještě letos do studia. Když sebou hodíme, tak by v polovině příštího roku nová deska mohla být hotová.”

Paráda! Díky za rozhovor! Haf!

Pro Pigy.cz připravil reportér Egon

Více o kapele a chystaném koncertu najdete zde.