Akce

Pigyáda: Příběh Lily

Milé děti!

Rok se s rokem sešel a je tu další Pigyáda! Letos jsem si pro vás připravil jedno, pro některé možná trochu nečekané, seznámení😊. Na Pigyádě bych vám totiž chtěl ukázat svou novou kamarádkou Lily. Poprvé se s ní budete moct potkat právě na Pigyádě v milovickém parku Mirakulum o víkendu 18. a 19. května 2019. 

A kdo je to Lily?

Jak už jsem říkal, Lily je moje nová kamarádka. Je to ale také vesmírná objevitelka, která přilétla na Zemi ve své krásné vesmírné raketě. Lily je statečná, vtipná a občas taky trochu rázná😊. To když třeba vyvedu nějakou hloupost… Ale společně se tomu pak vždy zasmějeme! Doufám, že se vám Lily bude líbit a také se s ní skamarádíte.

Program:

Čeká nás doslova nabitý víkend. Můžete se těšit na slime show se slimerkami, závod chrobotů, planetárium, IT školu, soutěže, kouzlení třeba s Pavlem Kožíškem, tancování a cvičení s Hankou Kynychovou, koncert Terezy Balonové, wiggle dance a spoustu dalšího! Prozkoumáme záhady vesmíru a užijeme si spoustu her, zábavy a legrace.

Kdy: 18. a 19. května 2019

Kde: park Mirakulum v Milovicích

Vstupenky: ceník dle parku Mirakulum

  • základní jednorázový vstup: 210 Kč
  • rodinná vstupenka 2+1 (2 dospělí + 1 dítě): 540 Kč
  • rodinná vstupenka 2+2 (2 dospělí + 2 děti): 720 Kč – k rodinné vstupence 2+2 každé další dítě za 140 Kč
  • obce a organizované skupiny 130 Kč/1 osoba (vystavujeme výdajový doklad, hlaste svou účast na tel. čísle 257 001 111)
  • držitelé ZTP mají do parku vstup zdarma + i ZTP/P – 1x doprovod bude mít vstup zdarma
  • děti do 90 cm výšky mají vstup zdarma

Na Pigyádu nelze uplatnit vouchery, běžné vstupenky do Mirakula ani čestné vstupenky a jiné akce parku Mirakula. Na Pigyádu platí pouze vstupenky Pigyáda 2019 + celoroční permanentky do Mirákula – ty jsou vystavovány na jméno a jsou nepřenosné. V parku nelze platit kartou ani poukázkami na kulturu, pouze v hotovosti. Vstupenky platí jen na jeden den.

_tip_

Kdo byl na Pigyádě minulý rok?

Můžete taky mrknout do galerie na fotky, jak jsme se měli na Pigyádě 2018!

Partneři akce:

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy