Akce

Pigy a Lily na cestách: Mariánské lázně

Ahoj děti!

Stále cestujeme s mojí kamarádkou Lily po celém Česku a už 1. srpna se s vámi potkáme na Kolonádě v Mariánských lázních. Budeme jako vždycky společně zpívat, tancovat, dovádět a blbnout celé dvě hodiny, a to přímo v srdci krásného lázeňského města!

Kdy a kde?

Sejdeme se 1. srpna od 14.30 na Kolonádě v Mariánských lázních.

Jaký bude program?

Vystoupíme my s Lily, dále kouzelník Max Magic a nebude chybět ani slaďoučké vystoupení Mlsotkové, kde se vám představí oblíbená trojice – popleta Mlaskoš, Jahů a Kokí!

Podívejte se, jak jsme se měli na minulých zastávkách našeho putování!

Už se na vás moc těšíme! Tak ahoj v Mariánkách!

 

Partnerem akce jsou sušenky Biskiti od české firmy Emco. Mají vysoký podíl ovsa, díky čemuž jsou skvělým zdrojem vlákniny. Jsou bez konzervantů, barviv a palmového oleje. Hravý tvar smajlíků ocení hlavně děti, pro které byly sušenky Biskiti speciálně vyvinuty. Novinkou je balení po 2 ks. Biskiti se vejdou do krabičky i do kapsy a jsou ideální pro různé cesty – jak do školy, tak na výlety nebo za letními zážitky. Menší balení lépe odpovídá doporučenému množství sušenek pro děti. Sušenky Biskiti jsou nabízeny ve 3 příchutích – čokoláda a kokos, lískový oříšek a med, mléko a smetana.

 

_tip_

Vaše prasátko Pigy