Akce

Pigy a Lily na cestách: Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou

Milé děti!

Pokračujeme s Lily s putováním po celé České republice. Máme za sebou dvě zastávky v Parku Mirákulum a v Království lesa, kde to bylo naprosto senzační! A rovnou se připravujeme na další akci! Těšíme se na vás už 3. července ve Fajnparku od 14:00 do 16:00. Užijeme si společně celé dvě hodiny dovádění, blbnutí a legrace!

Kdy:

V sobotu 3. července 2021

Kde:

Ve Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou

Už teď se můžete těšit na skvělý program! Čeká na vás spousta her a kouzlení, budete si moct zatančit, zazpívat a prostě jen tak zablbnout. V samotném parku najdete i dinoprales, autíčka, trampolínové centrum, pěší safari, miniměsto a mnoho dalšího!

Přijeďte si s námi zadovádět!

_tip_

Partner akce:

Partnerem akce jsou sušenky Biskiti od české firmy Emco. Mají vysoký podíl ovsa, díky čemuž jsou skvělým zdrojem vlákniny. Jsou bez konzervantů, barviv a palmového oleje. Hravý tvar smajlíků ocení hlavně děti, pro které byly sušenky Biskiti speciálně vyvinuty. Novinkou je balení po 2 ks. Biskiti se vejdou do krabičky i do kapsy a jsou ideální pro různé cesty – jak do školy, tak na výlety nebo za letními zážitky. Menší balení lépe odpovídá doporučenému množství sušenek pro děti. Sušenky Biskiti jsou nabízeny ve 3 příchutích – čokoláda a kokos, lískový oříšek a med, mléko a smetana.

 

Fotogalerie

Vaše prasátko Pigy