SoutěžUkončeno

Napiš příběh o Pigym a vyhraj!

Soutěž je ukončena. Podívejte se na naše další soutěže.

Výherci:

  1. místo: Julinka Lachowiczová, 6 let
  2. místo: Agátka Bačová
  3. místo: Anička a Libuška Šírovy (9 a 6 let)

Milé děti!

Spousta z vás mi píše, že máte doma dlouhou chvíli. A že, jak se říká, nevíte, do čeho píchnout. Hihi! Do ničeho nepíchejte a pojďte si zasoutěžit. Trochu se zabavíte, zaměstnáte a z dlouhé chvíle bude krátká chvíle. No a navíc jako vždycky je šance, že něco hezkého vyhrajete!

Tentokrát budete mít za úkol v rámci soutěže vymýšlet příběhy o mně nebo o mých kamarádech. Zkusíte to se mnou?

Tady je pro inspiraci první příběh od Anči:

ahoj lili jak se máš zrovna sem přijel z itálije. A umil jsis ruce? Málem bich zapoměl, díky za připomenutí. Připravila sem obět. Hnet sem tam. A co vlastně máme k obědu ? No zdravá ryba abi sme měli bobrou imunytu. Dobře tak uš konečně du. Pigi kdiž už seč na nohách tak mi nalí heřmánkoví čaj. Proč právě heřmánkoví čaj? Vždyd tu je ještě pepsi a slatká limonáda. To je přece mnohem chutnější věci.To možná jo ale zdravější abi sme neskončili jako něgdo z číny. No máš pravdu já si teda dám taky heřmánkoví čaj. Ham ham ham ham. Hele lili nechceš jít njekam na vzduch. Tak jo. Ale vemem si rači respirátor. Du pro něj tak nic nemáme ho už sme ho otpoužívali. Tak nic tak vem aspon roušku. Přece už je to v české republyce. Máš pravdu. Pujdeme na kopec ? Tak jo. Pigi není ti zima. Jo je. Tak deme domu. A nezapomen si umít ruce. Zase bich málem zapoměl. Zahrajeme si nějakou deskovou hru. Tak dobře lili. A co vlastně lili? No já bich si zahrála karty. Tag du pro ně…. Dáme si svačinu pigy ? Tak jo. A neboj nezapomenu si umít ruce . Dobře pigi. Ham ham ham ham.

A teď k té soutěži:

Můžete soutěžit od čtvrtka 19. března až do středy 25. března 2020. Vaším úkolem bude vymyslet příběh o mě, Lily nebo o jednom z mých kamarádů, které znáte z rádia. Příběh můžete napsat, nakreslit nebo klidně i natočit na mobil.

Pět nejhezčích příběhů otiskneme v časopisu prasátko Pigy a navíc tři z vás získají krásné hračky:

  • 1. místo vyhrává: Mega bloks – Pracovna malého stavitele
  • 2. místo vyhrává: Mluvící pejsek
  • 3. místo vyhrává: Víla Enchantimals

Své příběhy, kresby, videa atd. mohou vaši rodiče posílat na e-mailovou adresu info@pigy.cz, do zpráv na FB stránku Pigy.cz nebo také na Instagram Pigy.cz.

Tak jdeme na to? Nelenošit a vymýšlet! Fantazii se meze nekladou a já už se moc těším na vaše nápady!😊

_tip_

Soutěž není aktivní.

Vaše prasátko Pigy