SoutěžUkončeno

Hugova čtenářská soutěž: Vyhrajte knížky pohádek od Michala Gulyáše

SOUTĚŽ JE UKONČENA.

Výherci:

  • Marcelka (která jako své nejoblíbenější knížky jmenovala Safíroví ledňáčci a Glutaman a Smaragdová královna)
  • Marie Ratiborská (jejíž nejoblíbenější knížka je Neználek na Měsíci)
  • Monika Plchová (jejíž nejoblíbenější knížka se jmenuje Děti z Bullerbynu)

Všem výhercům moc gratulujeme!

 

Milé děti!

Venku je stále ještě zima, ale to vůbec nevadí, protože to znamená, že se můžu doma zachumlat do svého pelíšku a číst si. Nejraději si čtu pohádky a myslím, že i vy je máte určitě moc rády. Proto jsem si pro vás přichystal čtenářskou soutěž! Od 24. února do 7. března 2021 můžete soutěžit o tři knížky pohádek od Michala Gulyáše.

První, Země sněhuláků, je o zemi Flokondule, jejím princi Funfunovi a chlapci Limovi. Hrdinové tam prožívají příběhy, které vás nebudou mrazit, ale naopak vás zahřejí na duši, protože jsou laskavé a veselé. Kniha Pan Pohádka je plná dobrodružství a také známých  i neznámých, veselých i zasmušilých, roztomilých i nabručených postav. A poslední knížka Zimních pohádek vám představí pět zábavných příběhů o zimě, které potěší děti i dospělé. To bude ale počteníčko!

Teď už stačí, abyste mi na info@pigy.cz, do komentářů na FB nebo na Instagramu poslali název své nejoblíbenější knížky a správně odpověděli na otázku níže. Po skončení soutěže vybereme tři výherce a každý dostane jednu pohádkovou knihu!

K soutěži:

Soutěžit můžete od 24. února do 7. března 2021. Ve hře jsou tři pohádkové knížky od Michala Gulyáše.

Jednotlivou výhru získává ten účastník, který zašle název své nejoblíbenější knihy buď na info@pigy.cz, do komentářů u soutěžního příspěvku na Facebooku nebo do komentářů u soutěžního příspěvku na Instagramu, správně odpoví na soutěžní otázku, a svou odpověď zároveň zašle jako 200., 500. nebo 800. v pořadí.

Všem malým čtenářům držím tlapky a už se nemůžu dočkat, až se dozvím, jaké jsou vaše nejoblíbenější knížky!

Soutěž není aktivní.

Fotogalerie

Váš medvídek Hugo čtenář