Zprávička

Soutěž pro malé hudebníky Chci tě slyšet!

Ahoj děti!

Rády zpíváte nebo hrajete na hudební nástroj? Pokud ano, tak určitě budete mít radost, protože jsem si pro vás společně s opravdovými muzikanty přichystal skvělou hudební soutěž Chci tě slyšet!

Kdo všechno se může zúčastnit?

Všichni žáci základních škol a nižších stupňů víceletých gymnázií, kteří zpívají nebo hrají na hudební nástroj. Je jedno, jestli chodíš do ZUŠ, hudebních kroužků, nebo jsi samouk! Výherci soutěže budou vybráni ze čtyř základních kategorií: zpěv (žáci 1. stupně), hra na nástroj (žáci 1. stupně), zpěv (žáci 2.stupně), hra na nástroj (žáci 2. stupně), a dále z vedlejších kategorií: volba Patronů, volba diváků (výherce bude vybrán na základě SMS soutěže) a svou vlastní kategorii vyhlašuje i Pigy! Pokud rád zpíváš a chceš se stát jednou z tváří Pigy, neváhej se do soutěže Chci tě slyšet přihlásit! Budeš si moct zazpívat na rádiu Pigy nebo vystupovat na řadě akcí pro děti a dospělé. S Lily už se moc těšíme na tvoje nahrávky!

Kdy začíná a končí přihlašování do soutěže?

Přihlášky můžeš posílat od 1. až do 31. května 2021. Určitě to ale nenechávej na poslední chvíli!

Kde se můžu přihlásit?

Na stránkách Chci tě slyšet.

  

Když vyhraju, na co všechno se můžu těšit?

Na spoustu hodnotných cen! Třeba na nahrání společné rádiové písně, konzultace s patrony soutěže, možnost vystupování na Pigy na akcích, sólo píseň s možností nasazení do Pigy rádia, předplatné časopisu ABC, dárkové balíčky a mnoho dalšího!

Kdo je patronem soutěže a kdo bude vybírat výherce?

Patrony soutěže jsou zpěvačka a herečka Monika Absolonová, klavírista a hudební skladatel Petr Malásek, houslový virtuos Pavel Šporcl a herec Jan Cina. Ti všichni si tě rádi poslechnou a finalistům dají cenné rady! Předsedou osmičlenné poroty, která bude vybírat finalisty, je klarinetista Jiří Javůrek. Dále v porotě zasednou violoncellistka Terezie Vodička Kovalová, klavírní virtuos a dirigent Lukáš Klánský, populární zpěvák Josef Vágner, jazzový a klasický kytarista Miroslav Linka, bicistka Junko Honda, operní zpěvačka Soňa Godarská a v neposlední řadě i samotná autorka soutěže, zpěvačka Radka Fišarová.

Kdy bude finále?

Finále soutěže proběhne 21.6.2021, v jehož rámci budou vyhlášeni i vítězové všech soutěžních kategorií. Už se taky tak těšíš?

Více informací o soutěži, podmínky i přihlašovací formulář najdete na stránkách Chci tě slyšet.

Chceme tě slyšet – tak neváhej a přihlas se!

Vaše prasátko Pigy