• Akce
  • Máša a medvěd na ledě v Praze

  • Termín akce: 22. 12. 2018
  • Čas akce:
    • 10:00 - 12:00

Ahoj děti!

Mám pro vás bezva tip na akci! Máša a medvěd na ledě!

Jedná se o půvabnou lední show, která představuje moderní ztvárnění příběhu o roztomilé nezbednici Máše a jejím ochránci medvědu Míšovi. To oni jsou hlavními hrdiny celosvětově populární ruské animované pohádky Máša a medvěd. Příběh vtáhne do děje malé i velké.

Show Máša a Medvěd na ledě bude 22. prosince v O2 areně v Praze.

Datum a místo: 22. 12. 2018,  O2 arena Praha

Čas: 10:00 hod.

Vstupné: od 690,-Kč

O akci:

Pohádka je plná vtipných dialogů a trefných poznámek. Budete okouzleni scénou, kulisami i pohádkovými bytostmi, které zaplní led a dokonale vás vtáhnou do krásného příběhu.

Pohádkový příběh doplňuje scéna s medvědovým domečkem, který tak obrovský, že se v něm medvěd dokáže ukrýt před zvědavou a rozpustilou Mášou. Ta mu ale nedá šanci a vytrvale ho spolu se zvířátky honí po celé lední ploše za doprovodu veselých písniček.

Všichni fanoušci roztomilého, ale nezbedného děvčátka Máši a jejího oddaného ochránce medvěda Míši, se mohou těšit na výjimečný zážitek.

Hudba: Ondřej Soukup

Texty písní: Gabriela Osvaldová

K  známým hercům a zpěvákům, kteří propůjčili hlas hlavním postavám, patří Juraj Čiernik, Vladimír Kratina, Anička Češková, Lucie Šoralová, Václav Noid Bárta, Gabriela Osvaldová, Lucie Bílá, Jakub Prachař, Jan Maxián, Ondřej Soukup, František Soukup, Richard Genzer a Michal Suchánek.

Vstupenky jsou již dostupné v síti Ticketportal a Predprodej.cz.

Více informací najdete na oficiální stránce  lední show Máša a medvěd

Zpět na přehled