Hugův knižní koutek: Nejmilejší pohádky o princeznách

Ahoj kamarádi!

Taky máte rádi princezny, prince, zámky a kouzlo lásky? Tak to tu pro vás mám jednu moc hezkou knížku plnou krásných příběhů, které přes počáteční nesnáze nakonec vždy dopadnou dobře. Kletba je zlomena, princ nalezen, princezna zachráněna, dobro zvítězí nad zlem a láska vše přemůže.

V knížce se seznámíte s osmi nejznámějšími pohádkami, které vás budou provázet celé dětství. Hlavní hrdinové prožívají neuvěřitelná dobrodružství, bojují se zlem, zloduchy, nepřízní osudu a často se potýkají se zlými i dobrými kouzly.

Seznámíte se s Popelkou, co ztratila střevíček, Sněhurkou a sedmi trpaslíky, Jasmínou a Aladinem, Bellou, jež se zamiluje do Zvířete, Locikou s dlouhými vlasy, Arielou a podmořským světem, Šípkovou Růženkou a odvážnou Meridou.

Dobré víly kmotřičky dokážou pomoci hlavním hrdinkám ve chvílích nepohody, zmírnit špatná kouzla nebo proměnit tykev v královský kočár. Všemocný Džin však přece jen jednu věc nedokáže – neumí zařídit, aby se někdo do někoho zamiloval. Příběhy v podání Walta Disneyho dokáží rozveselit každé dětské srdíčko a roztomilé kresby zpříjemní chvíle před usínáním.

Knížka je určená pro děti od 3 let, ale rozhodně potěší i starší prince a princezny.

Váš medvěd Hugo

Fotografie

Kliknutím na obrázek jej zvětšíš a můžeš galerii procházet.

Tipy pro tebe

Reklama

Přeskočit za 10 vteřin

To nejlepší do schránky

Napiš mi svůj email, kam ti mám posílat to nejlepší z Pigy.cz.
Už ti nic neunikne, chro chro :)

Budeš se moci kdykoliv odhlásit.