Egon radí, kam na jaře za zvířátky

Ahoj, malí milovníci zvířat,

když je venku hezky, musí se někam vyrazit. A protože máme všichni rádi zvířata, a to nejen proto, že jsou chlupatá (jako třeba já), ale hlavně proto, že jsou roztomilá, často umí dělat parádní zvuky nebo se předvádět, vyrazíme tedy za nimi. Vytipoval jsem hned několik zooparků, kde vás s rodiči a sourozenci rádi uvítají a kde o zážitky nebude nouze.

  1. Zoopark Zájezd

Malá zoo leží nedaleko zříceniny hradu Okoř, takže můžete spojit oba výlety dohromady. Naleznete tu přes 40 druhů exotických a domácích zvířat. Konají se tam zajímavé naučné programy, například komentovaná krmení. Nebo si můžete v malé kontaktní zoo pohladit domácí zvířátka. Letošní novinkou jsou nově otevřená terária. Výlet akorát tak na půl dne s fajn procházkou je zaručen!

http://zoopark-zajezd.cz/

  1. Minifarma Osek

Roztomilá farma se šťastnými volně se pohybujícími zvířátky vás všechny čeká v Oseku. Během hezkého počasí se můžete na farmě ubytovat, žít v souladu s přírodou, koupit si kozí a ovčí produkty a získat mnoho rad a informací ke zdravému životnímu prostředí. V areálu je i parádní dětské hřiště, které vás zabaví na dlouhé hodiny.

http://www.minifarma.estranky.cz/fotoalbum/zvirata-a-dalsi-fotecky-z-naseho-deni-2017-2016-2015-2014-a-historie.../adeli-jeji-prvni-kuzle/

  1. Kovozoo Staré Město

Ve Starém Městě u Uherského Hradiště naleznete netradiční zoo. Věřte nebo ne, ale všechna tamní zvířátka jsou v životní velikosti vyrobena z kovového odpadu. A jak kovošrotu na planetě přibývá, rozrůstá se také sbírka zvířat. Hledáte-li s rodinou netradiční zábavu, vyražte sem! Výlet můžete spojit s výšlapem na místní maják (v okolí ale moře nehledejte) nebo se při procházce po vyhlídkových lávkách seznámit se světem zpracování a recyklace odpadů. 

http://www.kovozoo.cz/fotogalerie/kovozoo-2016

Váš pes Egon

reportér

Tipy pro tebe

Reklama

Přeskočit za 10 vteřin

To nejlepší do schránky

Napiš mi svůj email, kam ti mám posílat to nejlepší z Pigy.cz.
Už ti nic neunikne, chro chro :)

Budeš se moci kdykoliv odhlásit.