Kalendář

30. březen · čtvrtek

Svátek má Arnošt

Dnešní akce

Mořský svět Praha

Akce, od 1. 11. v 0:00, do 31. 8.

ZOO Mořský svět nabízí řadu pravidelných akcí pro návštěvníky - ukázky krmení, noční prohlídky, možnost vyzkoušet si, jaké je to být ošetřovatelem mořských živočichů.

Více na: mořský svět

Více info

Špindlerovské ledárium 2016/2017 - ledový chrám ve Špindlerově Mlýně

Akce, od 31. 12. v 0:00, do 31. 3.

Výstava ledových soch spolu s edukativními cedulemi, doplněna barokní hudbou, bude otevřena pro návštěvníky zdarma v průběhu celé zimní sezóny od prosince 2017 na Pláni ve Špindlerově Mlýně.

Více na: ledové sochy

Více info

Džungle, která nespí

Akce, od 6. 1. v 0:00, do 31. 3.

Navštívit tropický deštný prales v noci, to se podaří opravdu jen málokomu. Ve skleníku Fata Morgana tuto možnost máte. Přijďte se projít džunglí, která nespí. 

Více na: prales

Více info

Největší pískoviště v Praze

Akce, od 6. 1. v 0:00, do 31. 3.

Pískoviště, které běžně slouží jako beachvolejbalové kurty, je zpřístupněno všem návštěvníkům každé úterý a čtvrtek d 09:00 do 12:00 až do konce března 2017, a to zcela zdarma! Na své si tak přijdou nejenom rodiče s dětmi, ale i dětské kluby, mateřinky a školy.

Více na: pískoviště

Více info

Matějská pouť 2017 v Praze

Akce, od 25. 2. v 0:00, do 17. 4.

Pobavte se na horské dráze, centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích nebo na lochnesce.

Více na: Matějská

Více info

Mořský svět

Akce, od 24. 2. v 0:00, do 31. 12.

Přijďte se podívat do ZOO Mořský svět, kde máme krásné stabilní počasí bez deště a s regulovanou teplotou. ZOO Mořský svět je v nejlepší formě.

Více na:mořský svět

Více info

Animační program pralesem a pouští Aquapalace Praha

Akce, od 1. 3. v 0:00, do 30. 4.

Máte příležitost stát se součástí jedinečného animačního programu pralesem a pouští. Více informací a program na jednotlivé dny se dozvíte v průběhu tohoto týdne.  A je opravdu nač se těšit! :)

Více na: akce

Více info

Jarní prázdniny - Dítě za korunu Aquapalace Praha

Akce, od 1. 3. v 0:00, do 31. 3.

Na  děti i na jejich doprovod  čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program.

Více na: za korunu

Více info

Trnkova Zahrada

Akce, od 7. 3. v 0:00, do 31. 5.

Knížka „Zahrada“ je jedna z nejznámějších a nejvydávanějších knih Jiřího Trnky, kterou malíř a filmař nejen ilustroval, ale také napsal. Návštěvník se na výstavě setká například s mluvící velrybou, podívá se do nitra velkého trpaslíka skrze “Trpaskop” nebo zjistí, co je to “Štěkafon”. Představí se račí houpačka Rakenrol, knoflíkové houpačky či prolejzačka z nalezených velrybích brýlí. Nejmenší návštěvníci jistě ocení oblíbený kočkodrom – kdy jindy mají možnost projet se v galerii na tříkolce? 

Více na:Trnka

Více info

Lovčí zámeček Perníková chaloupka

Akce, od 7. 3. v 0:00, do 30. 6.

Krásné jarní počasí láká na výlety s dětmi, proto můžete konečně opět začít. Pardubický kraj je vyhlášený svou dlouhou historií výroby perníku, proto zde nesmí chybět ani Perníkové muzeum. I vaše děti jistě znají pohádku O perníkové chaloupce, proto budou chtít určitě na vlastní oči vidět Ježibabu, která letos oslaví už 14. narozeniny! Kromě velkolepé oslavy si budete moci prohlédnout i to, jak se takový perník vyrábí, a kdoví, třeba si i nějaký sami vyrobíte.

Více na: perníková chaloupka

Více info

Knižní festival Literartura

Akce, od 15. 3. v 0:00, do 31. 3.

Už malé dítě ví, že ve dvou se to lépe táhne. Kdo z nás by nechtěl mít dobrého kamaráda, se kterým by se mohl podělit o svou radost, starosti i tajemství? Je skvělé mít někoho, komu se můžete se vším svěřit, ale důležité je taky umět poslouchat a porozumět pocitům druhých. Kouzlo přátelství je v tom, že si své kamarády vybíráme sami, nejsou nám „přiděleni“ jako například rodina, a proto záleží jen a jen na nás, koho si vybereme. A najít opravdového kamaráda není někdy vůbec jednoduché. Právě tématem kamarádství je inspirován již osmý ročník našeho knižního festivalu LITERARTURA 2017, který nese podtitul „Ve dvou se to lépe táhne“. O skutečném přátelství byla napsána už spousta knih.

Více na : knihy

Více info

" -->

Reklama

Přeskočit za 10 vteřin

To nejlepší do schránky

Napiš mi svůj email, kam ti mám posílat to nejlepší z Pigy.cz.
Už ti nic neunikne, chro chro :)

Budeš se moci kdykoliv odhlásit.